Doplnky

Doplnky

V prípade, že sa Vám zapáči niečo z mojej dielne a mali by ste o to záujem, napíšte mi správu s linkom alebo obrázkom na mail: studioflorange@gmail.com, prípadne na FB: www.facebook.com/FlorangeStudio,  alebo na SASHE https://www.sashe.sk/FLORANGE, kde si môžete pozrieť širší sortiment našich produktov, z ktorých veľké množstvo je aj skladom. Ak produkt už nebude dostupný, vieme sa dohodnúť, že Vám vyrobím nový. Taktiež vyrábam aj na objednávku, takže v prípade špeciálnych prianí mi pokojne píšte.

Platí sa vopred prevodom na účet. Posielam prvou triedou/doporučene, starostlivo zabalené, najneskôr do troch pracovných dní od prijatia platby na účet. Balíček tak zvykne doraziť hneď na druhý deň po odoslaní. Výška poštovného do 500g je 3 eura nad 500g 4 eura.

Kvetinové doplnky tvorím z kvalitných textilných kvietkov a iných aranžérskych doplnkov. V ponuke mám: venčeky do vlasov, party, čelenky, náramky, náhrdelníky, opasky, prstienky, hrebienky, vlásenky,…

OBCHODNÉ PODMIENKY

Milé zákazníčky, prosím pozrite si pozorne naše obchodné podmienky. Vrátenie tovaru – zakúpený tovar z mojej ponuky, ktorý bol skladom, môžete v prípade nespokojnosti vrátiť do siedmych pracovných dní od obdrdžania zásielky, ak bol nepoužitý. V tomto prípade hradíte náklady poštovného vy. Tovar vyrobený na zákazku podľa vašich prianí alebo na objednávku, nie je možné vrátiť späť.